Klimczak Transport

O NAS

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie, zaufało nam już ponad 1000 zadowolonych klientów.

MENU

Dane firmy

WMT Service Konrad Klimczak

ul. Stefanii Wołynki 3b/9

61-245 Poznań

NIP: 8291709953

KONTAKT

 

     +48 729-913-145

     info@klimczak-transport.pl

Transport mebli

 

Pragniesz zapewnić swoim rzeczom bezpieczną podróż? Skontaktuj się z nami, tego dopilnujemy! Jedną z usług, którą możemy Ci zaoferować, jest transport mebli w Poznaniu. Długo oczekiwany dzień zakupów nowego sprzętu AGD nadszedł, a teraz zastanawiasz się, jak je bezpiecznie dostarczyć do Twojego domu? Nie martw się! Nasza firma oraz jej usługi przewozowe to pewność, że Twoje sprzęty dotrą na miejsce w doskonałym stanie.

 

Cena transportu, którą polubisz...

 

Tani przewóz mebli i sprzętu AGD? To z nami możliwe! Uważamy bowiem, że tego typu usługi wcale nie muszą być kosztowne. Tani przewóz w naszym wykonaniu to kompleksowe czynności, które pozwalają Ci zaoszczędzić, nie rezygnując z profesjonalnej obsługi.

 

Więcej niż standard – profesjonalne usługi transportowe mebli

 

Nasi doświadczeni pracownicy to gwarancja sprawnego i bezpiecznego wykonania usługi, jaką jest transport mebli z wniesieniem. Możemy Ci zaoferować kompleksowość. Zajmiemy się wszystkim – od pakowania, aż po bezpieczne wniesie Twoich mebli oraz sprzętu AGD. Nasi specjaliści zadbają o każdy detal. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz taniego transportu mebli na drugi koniec miasta czy kraju, możesz polegać na naszych doświadczonych przewoźnikach.

 

Bezpieczeństwo mienia na pierwszym miejscu

 

Twoje meble, a także sprzęt AGD są dla nas tak samo ważne, jak dla Ciebie. Dbamy więc o nie jak o nasze własne, stosując najlepsze praktyki z zakresu zabezpieczania, transportu oraz późniejszego wnoszenia ich. Gwarantujemy Ci, że każdy kawałek jest starannie zabezpieczony, aby dotarł do danego miejsca w idealnym stanie. Nasza flota jest dostosowana do w pełni bezpiecznego transportu mebli oraz sprzętu AGD.

 

Elastyczność i terminowość przewozu

 

Dostosowujemy się do Twojego planu. Jesteśmy także w pełni elastyczni i zawsze dążymy do terminowego dostarczenia Twojego majątku. Tanie usługi transportowe mebli z wniesieniem to sposób na bezstresowy przewóz ważnych dla Ciebie rzeczy. Zaufaj nam, a cały ten proces stanie się przyjemnością.

 

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach przewozowych!