O NAS

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie, zaufało nam już ponad 1000 zadowolonych klientów.

MENU

Dane firmy

WMT Service Konrad Klimczak

ul. Stefanii Wołynki 3b/9

61-245 Poznań

NIP: 8291709953

KONTAKT

 

     +48 729-913-145

     info@klimczak-transport.pl

Wywóz mebli

 

Przejmij kontrolę nad przestrzenią w Twoim mieszkaniu. Jak? Na przykład z pomocą naszej firmy. Możemy Ci zaoferować między innymi wywóz starych mebli na terenie Poznania. Nasze usługi znakomicie sprawdzają się podczas remontów czy renowacji mieszkań, ponieważ ułatwiają Ci ekologiczne i efektywne pozbywanie się niepotrzebnych  elementów wyposażenia.

 

Zyskaj przestrzeń i pozbądź się starych mebli

 

Marzysz o nowoczesnym, przestronnym wnętrzu, ale sterty starych i niepotrzebnych bądź niezdatnych do użycia elementów wyposażenia Ci w tym przeszkadzają? Nasza firma może być kluczem do wygodnego i ekologicznego pozbycia się ich. Zapomnij o tym problemie z naszymi usługami takimi jak wywóz mebli z mieszkania.

 

Profesjonalnie wywieziemy stare meble z Twojego mieszkania

 

Nasz zespół to specjaliści w dziedzinie świadczenia usług takich jak wywóz mebli do odpadów komunalnych. Podczas transportowania starych elementów wyposażenia działamy szybko, sprawnie i z poszanowaniem Twojego cennego czasu.

 

Ekonomiczne rozwiązania transportowe kocha każdy!

 

A zwłaszcza nasi Klienci. Wywóz starych mebli do odpadów komunalnych samodzielnie może być procesem czasochłonnym i kosztownym. My oferujemy jednak kompleksowe usługi, które pozwalają Ci zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

 

Odpowiedzialność ekologiczna

 

Dbamy o środowisko! Stare meble trafiają więc do właściwych kanału utylizacyjnych, co z pewnością przyczyni się do zminimalizowania negatywnego wpływu całego procesu na naszą planetę.

 

Nasze wsparcie w przewozie może być nieocenione

 

Podczas remontu czy modernizacji swojego mieszkania z pewnością masz wiele spraw czy formalności na głowie. Chętnie, chociaż w małej części Cię odciążymy, na przykład z pomocą naszej usługi wywozu starych mebli do odpadów komunalnych. Skontaktuj się z nami, podaj nam informacje dotyczące ilości oraz rodzaju mebli, których chcesz się pozbyć. Przyjedziemy na miejsce, dokonamy wstępnej oceny i udzielimy Ci fachowej porady. Następnie w dogodnym dla Ciebie terminie zrealizujemy wywóz. Nasz zespół zadba o wszystkie etapy tego procesu.